Switch / PoE

Informations

Best verkochte producten

create quotation from my cart Request a quote

Schakelaar Dahua 16 poorten PoE 30W. Poort 1-2 60W. 2 poorten combo GB-PFS4218-16ET-240

PFS4218-16ET-240

New product

Dahua

Switch 16-poorts PoE

PoE Layer-beheer schakelaar 2
PoE-budget: 240W
Ondersteuning voor Poe, Poe, Hi-Poe
-Hi-PoE ' Port Orange ' ondersteuning, kan worden gebruikt met de PoE-extensie (PFT1300)
-250 meter lange PoE-transmissie
Poe-beheer, PoE-instelling/gebeurtenis statistieken/groene PoE
Zoeken en upgraden via ConfigTool
-Ondersteunend webbeheer
-Hoge bliksem bescherming ontwerp
Niet-geblokkeerde video transmissie

LA PROTECTION VIDEO

More details

Beschikbaar-snelle levering

345,00 €

More info

Technische specificatie

Model

DH-PFS4218-16ET-240

Ethernet-poort

2/10/100/1000 Base-T (combo-poort)

2-1000 Base-X (combo-poort)

16-10/100 Base-T (PoE-voeding)

PoE stroomverbruik

Port1/2 ondersteuning Hi-PoE (60W), PoE, PoE

Elk vermogen-30W

Totaal-240W

PoE-Protocol

IEEE 802.3 af, IEEE 802.3 at, Hi-PoE

Schakelvermogen

8.8 g

Snelheid van pakket doorsturen

5.36 MPPs

Vochtigheid

10%-90%

Macht

AC 100-240V

Bliksembeveiliging

Gemeenschappelijke modus 4KV

Differentieel modus 2KV

Werktemperatuur

-10°C$55°C

Gewicht

3.51 kg

Afmeting (W-D-H)

440mm x300mm x44mm

Accessoires

Model

PFT3950

1.25 g 850nm, 500m, LC, multi-modus

PFT3960

1.25 g 1310/1550nm, 20km, LC, enkelvoudige modus

PFT3970

1.25 g 1550/1310nm, 20km, LC, single-mode

Service kenmerken

Systeem

Gebruikersnaam/wachtwoord: admin/admin

IP-adres: 192.168.1.110/24

PoE-budget

240W

MAC-tabel

4K

Vlan

802.1 q standaard VLAN

Spanning boom

Stp

RSTP

Port Aggregation

Statische Linkaggregatie

LACP-Protocol

Mirroring

Veel-op-een poortspiegeling

Dhcp

Ondersteuning voor DHCP-client

Modus voor lange afstanden

"Power-Data"-afstands transmissie tot 250m

Datatransportbesturing

Half-duplex op basis van tegendruk type controle;

Full-duplex op basis van pauze frame

Beveiligingsfuncties

IP-MAC-binding op basis van poort;

IEEE 802.1 x-poort verificatie

Systeemonderhoud

One-Key herstel

Ondersteuning van de bijgewerkte pakket uploaden

Systeemlogboek

Qos

Hoge en lage prioriteit, WRR

802.1 P, DSCP

Ondersteuning prioriteit volgens protocol

Netwerkbeheer

WEB (HTTPS-protocol)

Ondersteuning voor SNMP v1/V2C/v3

PoE-beheer

PoE-instelling (real-time Port comsuverlossing)

PoE-gebeurtenis statistieken

Groene PoE

Recensies

Schrijf uw recensie

22 andere producten in dezelfde categorie:

Follow us on Facebook